İznik Olgun Escort Bayan Binnur

Merhaba ben Bayan Binnur, 30 yaşındayım İznik de yaşıyorum, Üniversite mezunuyum ve kurumsal bir firmada yönetici asistanı olarak çalışıyorum işimi severek yapıyorum. Boş vakitlerimde sinemaya gitmekten alışveriş yapmaktan keyif alıyorum, Kıyafet bir bayanın vazgeçilmez hobisidir diye düşünüyorum ve bende kıyafetlere bolca yatırım yapanlardanım.

Spor yapmayı çok seviyorum, yürüyüş yaparken müzik dinlemek adeta beni dinlendiriyor, Haftada 2 gün muhakkak yüzmeye giderim bu sayede formumu koruyabildiğimi düşünüyorum.

Sosyal çevremde görüşlerine önem verilen ve sözü dinlenen bir yapım olsa da içimde bir çocuk olduğu ve hala bir yanımın çocuk kaldığının farkındayım. Bu yüzden hayatımda olacak kişilerin bana saygı duymasının yanında içimdeki çocuğa da ilgi göstermesi gerekiyor. Çok kıskanç bir yapıya sahibim sevdiğim insanın her anından haberdar olmak isterim çünkü ben her anımdan haberdar ederim, ilişkilerde güven olmazsa olmazım bu sebeple güvenebilmek isterim.

Özel hayatıma gelecek olur isek o kısımda biraz talihsizlik yaşadım, mutsuz giden bir evliliğim vardı, anlaşmazlıklar sebebi ile ayrılmaya karar verdik ve 6 ayı aşkın süredir yalnız yaşıyorum ve tek can yoldaşım 6 aylık köpeğim. Hayvanları çok severim ve muhakkak ayda bir de olsa barınakları ziyaret ederim onlarla vakit geçirmek bana iyi geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir